Кіровоградщина у пошуках донорів крові: допоможіть врятувати життя військових

Після початку повномасштабного вторгнення українська система донорства, яка і до цього мала багато складнощів, відчуває на собі надмірне навантаження. По всій Україні у лікарні прибувають нові бійці, які потребують донорської крові. При цьому актуальними залишаються потреби крові для онкохворих людей, постраждалих в аваріях і т.д. Ось чому регулярна донація крові та популяризація донорства є сьогодні надзвичайно важливими.

26 лютого у здачі крові взяв участь особовий склад Головного управління ДСНС у Кіровоградській області. Подібні акції рятувальники проводять впродовж багатьох років. Цього дня до Кіровоградської обласної станції переливання крові завітали як досвідчені донори, так і ті, хто робив це вперше. Загалом вони здали понад 10 літрів донорської крові.

Ще один яскравий приклад – відділення переливання крові КНП «Олександрівська лікарня», яке часто ділиться кров’ю з медичними закладами Кропивницького. Тут теж є свої постійні донори. Серед них за віком найстарший – житель селища Олександрівка Микола Павленко, якому у березні виповниться 66 років. А наймолодша донорка – жителька Олександрівки Юлія Волинець, якій у цьому грудні виповниться 29. Здати кров у цій лікарні можна щодня, крім вихідних, з 08:30 до 12:00 у поліклінічному відділенні (третій поверх).

Як наголошує Управління охорони здоров’я Кропивницької міської ради, “донація крові в умовах повномасштабного вторгнення є внеском, який кожен громадянин може зробити для наближення перемоги, порятунку життя та надання допомоги в скрутних ситуаціях. Донорська кров є життєво необхідною для поранених військових.

Пропонуємо всім охочим доєднатися до лав донорів та взяти участь в акції зі здачі крові, метою якої є забезпечення медичних установ запасом крові для наших захисників і захисниць.”

У Кропивницькому обласна станція переливання крові знаходиться за адресою: вул. Преображенська, 88. Тут вас також чекають у будні з 08:00 до 12:00.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Район
Читайте також