Дві громади Кіровоградщини терміново шукають донорів крові

Новомиргородська міська лікарня просить жителів громади долучитися до бази донорів громади. Потрібне термінове поновлення бази донорів.

Більшість донорів, які раніше знаходилися на обліку в лікарні, на даний час захищають Україну на фронті. Тому медичний заклад шукає нових донорів.

Якщо ви готові стати волонтером, ви можете зареєструватися у кабінеті забору крові на першому поверсі поліклінічного відділення КНП «Новомиргородської міської лікарні» за адресою м. Новомиргород, вулиця Соборності, 92.

Тим часом, 2 квітня 2024 року в Новоархангельській багатопрофільній лікарні буде проходити забір крові для українських військових, які знаходяться на фронті та лікуються після поранень у шпиталях.

Здати кров можна буде в кабінеті переливання крові поліклінічного відділення лікарні, починаючи з 9 години ранку.

Збільшення запасів безпечної та якісної донорської крові для порятунку життя як військових, так і цивільних — дуже важливо, особливо в умовах воєнного стану.

Тому просимо всіх небайдужих громадян долучитися до цієї суспільно корисної справи. Якщо ви фізично не в змозі взяти до рук зброю і стати на захист України, то воювати може ваша кров!

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також