Кетрисанівській ліцей отримав новий шкільний автобус

Наприкінці 2023 року депутати Кетрисанівської сільської ради прийняли рішення про виділення коштів на закупівлю транспорту для місцевого навчального закладу. В результаті було придбано два спеціалізовані автобуси марки «ATAMAN», які використовуватимуть для перевезення учнів. Тепер в освітянському автопарку громади вісім шкільних автобусів.

Вартість одного транспортного засобу виробництва АТ «Черкаський автобус» становить 3 млн. Загальна сума витрат – 6 млн грн.

Салони таких автобусів обладнані пасажирськими сидіннями, що призначені для школярів молодших, середніх та старших класів, а також місцями для супроводжуючих осіб, з двоточковими та триточковими інерційними пасками безпеки, з підлокітниками.
В конструкції сидінь передбачені сітки для укладання шкільних ранців, додаткові місця для ранців обладнані в передній частині салону.

Передача ключів та номерного знаку шкільного автобусу відбулася 21 лютого у приміщенні Кетрисанівського ліцею.

«Мені надзвичайно приємно, що навіть у такі тяжкі часи нам вдалося акумулювати кошти і придбати автобуси для школярів, впевнений, що новий автобус – це шлях не лише до школи, а й до нових знань і можливостей для учнів», – зазначив сільський голова Віктор Поліщук. Він подякував за те, що вчителі та учні долучаються до волонтерства та допомагають таким чином нашим військовим подолати ворога.

Заступник начальника відділу освіти сільської ради Алла Богданова повідомила, що у 2023 році на зміцнення матеріально-технічної бази, на пальне для шкільних автобусів та організацію харчування було витрачено понад 9,1 млн грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Кетрисанівська громада
Читайте також