У Кропивницькому обвалився дах у багатоповерхівці через ремонт квартири: скільки заплатить винуватиця

У місті Кропивницькому суд прийняв рішення у справі щодо власниці квартири, яка під час ремонту знесла підпірну стіну, що призвело до обвалу бетонного перекриття даху у багатоповерховому будинку. Кропивницька окружна прокуратура подала позов до власниці на суму відшкодування 831 тисячі гривень місту.

У спорудженій на останньому поверсі багатоповерхівки по вулиці Яновського, квартири №90, під час проведення ремонтних робіт в березні 2021 року була свідомо знесена підпірна стіна. Цей акт призвів до обвалу бетонного перекриття даху як у самій квартирі, так і в під’їзді.

На щастя, ніхто не постраждав фізично, але всі квартири у під’їзді залишилися без води, газу та електроенергії.

Міська рада вирішила взяти на себе витрати на ремонт даху з міського бюджету, щоб прискорити процес відновлення. Паралельно, місцева прокуратура розпочала розслідування дій власниці квартири №90.

Кропивницька окружна прокуратура подала позов до суду з метою відшкодування завданих збитків з власниці квартири. Рішення у цій справі прийняв Кіровський міськрайонний суд 22 січня 2024 року, і відповідна частина рішення була опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням суду, власниця квартири зобов’язана відшкодувати міськраді 831 543 гривень збитків, а також сплатити 12 473 гривень судових витрат.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Гречка
Читайте також