Безробітним на Кіровоградщині пропонують опанувати сучасну спеціальність

Мешканцям Кіровоградщини, які зареєстровані в центрах зайнятості та шукають роботу, пропонується нова можливість для навчання і розвитку.

Курс “Таргетолог. Створення таргетованої реклами” розпочнеться у лютому. Цю інформацію повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Тривалість навчального курсу всього 1 тиждень. Для тих, хто зареєстрований в центрах зайнятості, він є безкоштовним. А для всіх інших охочих навчатися цей курс може бути платним.

Початок навчання запланований на 19 лютого, і відбудеться він на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Протягом цього часу учасників курсу навчатимуть просувати товари в мережі, розміщувати та налаштовувати рекламні оголошення, а також адаптувати їх під потреби цільової аудиторії.

По завершенні навчання всі слухачі отримають сертифікати, підтверджуючи їхні навички та знання в цій галузі. Щоб зареєструватися на курс, необхідно звернутися до фахівців центрів зайнятості, розташованих у місцях проживання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також