Метальниця ядра з Кропивницького стала найкращою на Чемпіонаті світу

25-го лютого у французькому місті Реймс завершився Чемпіонат світу у приміщенні з пара легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку (ПРФР). Учасники та учасниці з України показали на змаганнях чудовий результат.

Кіровоградщину на цих змаганнях представляли вихованки заслуженого тренера України Олега Соколовського – Анастасія Мисник та Вікторія Шпачинська.

Вікторія піднялася на першу сходинку п’єдесталу і стала чемпіонкою світу у штовханні ядра. Анастасія у цій самій дисципліні посіла четверте місце.

Результат, який приніс Вікторії перемогу, складає 13 метрів 32 сантиметри. Глорія Аблеманьйон, представниця країни-господарки змагань, метнула свій снаряд на 13 метрів і 2 сантиметри. Третє місце теж посіла українка – Світлана Півень з Херсонщини. Її результат — 12 метрів 97 сантиметрів. Щодо Анастасії Мисник, яка стала четвертою, то її результат – 12 метрів 82 сантиметри.

Таким чином, у четвірку найкращих спортсменок цього чемпіонату увійшли одразу три спортсменки.

Всього в змаганнях взяли участь спортсмени дев’яти країн, і загальний командний рейтинг виграла саме Україна. Від нашої країни тут виступало 15 спортсменів та спортсменок, які вибороли 13 золотих, 7 срібних й 4 бронзових нагород.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Кіровоградська облдержадміністрація
Читайте також