Настя Каменських проміняла Потапа на молодого виконавця і вперше підтвердила їхній зв’язок

Виконавиця знову викликала підвищенний інтерес до свого особистого життя.

Українська співачка Настя Каменських змінила свого колегу по музичному дуету, репера Потапа, на молодого виконавця, і вперше підтвердила свій роман з ним.

Хоча артистка уникає коментування постійних чуток про її розлучення, вона сама підкладає палицю в колеса. Настя розмістила досить провокаційне відео, на якому фліртує з молодим та сексуальним виконавцем.

У кадрі співак Островський демонструє свою мускулатуру та татуювання, а також наливає для виконавиці келих молока, а Каменських, у виразній сукні з глибоким декольте, звабливо посміхається до нього.

В мережі вже давно ходили чутки про те, що Каменська збирається випустити новий дует з молодим Островським, який з’явився у відео. Схоже, це саме та колаборація, про яку так багато говорили.

До того ж, артисти неодноразово були помічені разом за лаштунками українських благодійних концертів чи премій. Чи це дружба, майбутня співпраця чи все ж таки у Каменської і Потапа не все гладко, а виконавиця зав’язала роман із молодим співаком? Сподіваємось, скоро сама виконавиця розкриє всі карти.

Також варто відзначити, що артисти були помічені під час знімань у Києві, отже, очевидно, над відео працювала українська команда.

Джерело elegantwoman.kyiv.ua
Читайте також