Знам’янка та Компаніївка виділили по 2 млн грн на оборону та ЗСУ

22 березня 2024 року Знам’янська міська рада внесла зміни до бюджету міської територіальної громади на 2024 рік. Рішення, зокрема, передбачає виділення з бюджету громади 2,2 млн грн на сектор безпеки та оборони.

Напередодні, 21 березня 2024 року, депутати Компаніївської селищної ради затвердили чергову Програму підтримки Збройних Сил України.

Відповідно до цього документу, надається допомога військовій частині у вигляді субвенції з місцевого в державний бюджет у розмірі 2 млн грн. Ці гроші будуть спрямовані на закупівлю безпілотних літальних апаратів.

Крім того, на сесії Компаніївської селищної ради були внесені зміни до селищної програми «Призовник» на 2024-2026 роки. Мета – підтримати військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в ЗСУ за контрактом, які проживають на території Компаніївської громади.

Ця програма передбачає надання одноразової грошової виплати контрактникам в розмірі 5000 гривень та зарахування цих коштів на їхні особові рахунки після укладання першого контракту.

Фінансування програми здійснюється за рахунок видатків місцевого бюджету Компаніївської селищної ради, передбачених на 2024 рік, та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.

Допомога буде надаватися відповідно до списків військовослужбовців, які уклали контракт у 2024-2026 роках, наданих четвертим відділом Кропивницького РТЦК та СП.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також