Жителів Світловодська просять висловитись щодо назв вулиць: триває онлайн-голосування

У Світловодської громади є місяць на те, щоб обрати нові назви для вулиць. Тому міська рада закликає жителів взяти активну участь в обговоренні, тим більше, що є можливість проголосувати онлайн.

Світловодська міська рада опублікувала на своєму сайті та на сторінці у Facebook оголошення про онлайн-голосування:

“Згідно Закону про декомунізацію, ми продовжуємо активно працювати далі в напрямку декомунізації та дерусифікації топонімів громади, для популяризації незаслужено забутих чи свідомо замовчуваних постатей історії України та наших воїнів, для утвердження національного духу в суспільстві.

Нагадаємо! Якщо місцева влада разом з громадою не дійде до спільного рішення, щодо нових назв вулиць, після 27-го квітня 2024 року повноваження з перейменування перейдуть до обласної військової адміністрації та пропозиції громади вже не враховуватимуться.

Саме тому, звертаємось до громади! Не будьте байдужими до міста!”

Всі бажаючі можуть взяти участь в онлайн-голосуванні на офіційному сайті Світловодської міської ради. Для цього необхідно перейти за посиланням на Google-форму. Там ви побачите поточні назви вулиць і кілька нових варіантів. Ви можете обрати тільки один з них.

Як пояснює міська рада, “були враховані всі пропозиції й саме тому є декілька варіантів відповідей, зокрема, назва пов’язана з постаттю історії України, з сьогоденням та нейтральна назва. Назви, пов’язані із тоталітарним режимом або державою-агресором, мають зникнути з мапи нашої громади.”

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також