Захисники з Кiровоградщини повернулися з ворожого полону

Учора, 31 січня, відбувся другий обмін військовополоненими у цьому році, під час якого 207 захисників повернулися додому.

Серед звільнених є наші довгоочікувані співвітчизники, і про двох з них вже повідомили в громадах, повідомляє Златопіль.

Один із звільнених – Володимир Мірошниченко, житель села Долинівка, Гайворонського району.

Захисник, який народився у 2000 році, перебував у полоні 1 рік і 10 місяців. Його захопили росіяни у Скадовську, Херсонській області.

Ще один повернувся додому з полону – це житель Соколівської громади, Микола Бережний. Про це повідомила його сестра Надія Бережна у соціальних мережах.

“Ми дуже раді, що нашого Колю нарешті повернули додому живим! Востаннє він телефонував матері 5 березня 2022 року, сказавши, що вирушає на важливе завдання, і зв’язок буде відсутнім, але він подзвонить, коли повернеться. Але більше він ніколи не телефонував… – розповідає Надія. – Коли він не зателефонував матері 8 березня і не привітав її, ми почали ламати голову”.

Жінка говорить, що зверталася у всі можливі джерела для отримання інформації про свого брата. Спочатку їй повідомили, що Микола Бережний зник безвісти, а в лютому 2023 року підтвердили, що він у російському полоні, де пробув майже два роки.

“Слів не вистачає, щоб висловити, як нам важко було чекати протягом всього цього часу, скільки сльоз виплакала мати, як батько переживав. Ці два роки полону Колі забрали десять років життя наших батьків”, – ділиться емоціями Надія Бережна.

Вона розповідає, що всі в селі радіють поверненню захисника. “У батьківській хаті не закриваються двері, сусіди приходять, вітають, друзі і колеги з Соколівського, де Микола Бережний працював, вітають незнайомі люди.

“Дуже радіємо всі, що наш Коля повернувся додому. Зараз він пройде реабілітацію після полону, але сподіваємося, що скоро ми вже зможемо зустрітися. Я знаю, що багато родин чекають повернення своїх рідних з полону, і ми щиро бажаємо, щоб всі дочекалися їх живими і здоровими”, – додає Надія Бережна.

Ми сподіваємося, що незабаром з’явиться інформація про інших наших земляків, яких звільнили під час цього обміну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також