Військком на Кіровоградщині отримав вирок за хабарництво

Бобринецький райсуд Кіровоградської області визнав вину начальника Бобринецького військового комісаріату за зловживання службовим впливом. Чоловік був засуджений до сплати штрафу.

За інформацією «Антикорупційного виміру», у липні 2022 року посадовець обіцяв вплинути на лікаря Бобринецької лікарні, щоб отримати від нього довідку про тимчасову непридатність до служби для військовозобов’язаного. За цю послугу він отримав 40 тисяч гривень.

Військком уклав угоду з обвинуваченням та визнав вину. Згідно з умовами угоди, він повинен сплатити штраф у розмірі 55 тисяч гривень і позбавити права обіймати посади, пов’язані з призовом громадян на військову службу протягом трьох років.

Суд також скасував арешт грошей, які були вилучені в обвинуваченого під час обшуку, включаючи 9 тисяч доларів та 9 тисяч гривень, вважаючи їх заощадженнями посадовця. Також був скасований арешт автомобіля Mercedes-Benz Vito, яким користувався обвинувачений.

У вироку суду зазначено, що спочатку військкому інкримінували більш серйозний злочин, але пізніше змінили кваліфікацію на зловживання впливом, оскільки справа не стосувалася безпосереднього використання посадовими обов’язками обвинуваченим, а лише його впливом на іншу посадову особу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також