Відомого бізнесмена з Кропивницького звинуватили у шахрайстві: оголошено розшук

Служба безпеки України оголосила в розшук Сергія Тарасова, одного з найбагатших аграріїв Кіровоградщини, засновника агрохолдингу “I&U Group”. За даними слідства, бізнесмен переховується від органів досудового розслідування з 10 січня.

Сергій Тарасова звинувачують за чотирма статтями:

  • Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Покарання: строк від 3 до 8 років.
  • Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою. Покарання: строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
  • Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинене організованою групою або в особливо великому розмірі. Покарання: строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
  • Незаконне носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу. Покарання: строк від 3 до 7 років.

Окрім своєї підприємницької діяльності, Сергій Тарасов відомий тим, що з 2010 по 2015 роки був депутатом Кіровоградської обласної ради VI скликання (за списками “Народної партії”). Має дружину, яка є співвласницею бізнесу, а його син — Тарасов Олег Сергійович, народний депутат України IX скликання. Його обрали до парламенту за списком партії “Слуга народу”.

Джерело Суспільне
Читайте також