В Кропивницькому всi контейнери для смiття замiнять на новi

Підприємство “Екостайл” у Кропивницькому планує замінити всі наявні контейнери для сміття на нові, закупивши 400 одиниць. Про це повідомили представники підприємства, наголошуючи на інформації від начальниці комерційного відділу “Екостайл” Вікторії Поліщук.

У 2023 році було придбано 554 контейнери для збору сміття біля багатоповерхівок та 48 для приватного сектору, з витратами на ці закупівлі та обслуговування майданчиків у розмірі п’ять мільйонів гривень. Для того, щоб замінити всі існуючі контейнери в місті, потрібно докупити ще 400 одиниць.

За словами керівниці комерційного відділу, у минулому році у місті помітно зросла кількість випадків підпалів сміттєвих контейнерів. За рік було зафіксовано 62 випадки, що призвели до збитків у розмірі 620 тисяч гривень. З них 26 сталися на території ЖЕО №3. Поліція розпочала розслідування. Крім того, кожного тижня націлено ламають один контейнер, при цьому залишаючи графіті та написи на нових.

Вікторія Поліщук зазначила, що для підтримки чистоти в місті та на сміттєзвалищах “Екостайлу” не вистачає персоналу та своєчасної оплати послуг.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Суспільне
Читайте також