У Кропивницькому жінку засудили за торгівлю людьми: змушувала жебракувати та імітувати каліцтво

У Кіровоградській області засудили жительку Кропивницького, яка керувала вербуванням та утримуванням у неволі п’ятьох безпритульних осіб, на вісім років ув’язнення.

Цю інформацію розповіла прокуратура області через Telegram.

Під час судового процесу прокурор довів, що жінка, діючи разом із злочинною групою, залучала громадян до жебракування у Кропивницькому.

Разом зі своїми спільниками обвинувачена активно шукала людей, які були у вразливому становищі та не мали постійного місця проживання, обіцяючи їм “роботу” та проживання в місті. Однак насправді зловмисники примушували своїх жертв симулювати інвалідність та змушували їх просити милостиню у громадських місцях.

Серед людей, яких примушували жебракувати, були громадяни з Київщини, Вінницької області, Черкащини, Дніпропетровщини та Онуфріївського району Кіровоградщини. Їх привозили до квартири одного з членів групи, де їх насильно утримували. Тривалість трудового рабства для потерпілих варіювалась від кількох днів до року.

Повністю визнавши свою провину, жінку засудили до восьми років позбавлення волі за частиною 3 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми, здійснена організованою групою). Виробництво щодо двох співучасників було закрито через їхню смерть.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також