Спортсмени з Кіровоградщини здобули медалі у незвичному виді спорту

Змагання ІІІ чемпіонату України з «бейсболу 5» відбулися на базі Обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву-2 (ОСДЮШОР-2).

«Бейсбол 5» – це спрощена версія бейсболу, в який грають у приміщеннях або на невеликих майданчиках, і який не потребує спеціального оснащення та особливих навичок.

Для України «бейсбол 5» є новим видом спорту. Перший чемпіонат України було проведено всього два роки тому. Тоді змагання закінчились 20 лютого, за чотири дні до початку повномасштабної війни.

Але поступово цей вид спорту набирає популярність. Цього разу у змаганнях взяли участь 14 команд із шести регіонів України.

«Важливо зазначити, що цього року на чемпіонат України з «бейсболу 5» приїхало навіть більше команд, ніж у 2022 році, – зазначає директор турніру Сергій Лімаренко. – У порівнянні з першим чемпіонатом, зросло не лише число учасників, а й рівень підготовки команд. Протягом турніру ми побачили дуже велику кількість протистоянь майже рівних суперників. Зі свого боку, наша спортивна школа все зробила для організації турніру на найвищому рівні, щоб учасники змагань отримали приємні враження та спогади».

Спортсмени виступили в двох вікових групах:

  • У віковий категорії U15 змагалось шість команд із Кропивницького, Одеси, Миколаєва, Київської та Донецької областей. Вихованці ОСДЮШОР-2 в складі команди «Соколи» (тренер – викладач спортшколи Дмитро Лімаренко) за підсумками турніру вибороли бронзові нагороди.
  • Серед дорослих спортсменів (вісім команд-учасниць) перше та друге місце чемпіонату України посіли кропивницькі «PowerKrop» і «Покемони». Склади команд представлено вихованцями «Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву-2». Тренери золотого та срібного призерів турніру – викладачі ОСДЮШОР-2 Владислав Косенко і Євгеній Поляков, відповідно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Кіровоградська облрада
Читайте також