Співачка родом з Кіровоградщини буде представляти Україну на Євробаченні

4 лютого оголосили результати національного відбору для участі в Євробаченні. З кількістю 21 балу перемогли реперка Alyona Alyona та співачка Jerry Heil. Вони виконали пісню “Teresa & Maria”.

Мстислав Банік, керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри, розповів про збій, який стався у застосунку “Дія” під час голосування напередодні, 3 лютого, і який призвів до перенесення оголошення переможців на 4 лютого. За його словами, систему підготували до навантаження у день голосування, але активність користувачів перевищила очікувану у 30 разів.

Зафіксовано рекордне навантаження – 1 мільйон 176 тисяч користувачів, які подавали 24 тисячі запитів на секунду, що вдвічі більше, ніж рік тому.

Реперка Alyona Alyona народилася у селі Капітанівка Новомиргородського району Кіровоградської області 14 червня 1991 року. Її батько – наладчик вентиляційних мереж, а мати працює пакувальницею горіхів та фініків на фабриці. Родина переїхала до селища міського типу Баришівка у Київській області, коли Альоні було 13 років.

Alyona Alyona та Jerry Heil представлятимуть Україну на 68-му пісенному конкурсі “Євробачення 2024”, який відбудеться у Мальме, Швеція. Перший і другий півфінали відбудуться 7 і 9 травня, а грандфінал запланований на 11 травня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Точка доступу
Читайте також