Пічки, протитанкові загородження і донати: як Кіровоградщина допомагає ЗСУ

На прохання захисників України, які звернулися по допомогу, громади та сільгосппідприємства Новоукраїнського району зробили понад 60 протитанкових загороджень. Ці металеві конструкції будуть використовуватись для укріплення позицій ЗСУ. Про це повідомила Кіровоградська обласна державна адміністрація.

Це – лише один з прикладів того, як тил може підтримати українських бійців на фронті. Наприклад, будівельний ліцей у Кропивницькому долучився до виготовлення пічок, які теж постійно потрібні військовим. Такі вироби є надзвичайно актуальні в окопах, де часто немає нормальних умов. Пічки допомагають захисникам України не тільки зігрітися, а й підсушити одяг і взуття. В той же час, для учнів ліцею така робота є хорошою навчальною практикою і важливою частиною виховання. Учні відчувають, що своїми руками роблять справді корисні речі і допомагають наближати перемогу. Крім того, для них є важливим зворотній зв’язок: ті бійці, які вже отримали пічки, діляться своїми враженнями і зауваженнями, допомагаючи вдосконалювати вироби. Матеріали для виготовлення пічок надають місцеві жителі.

Волонтерство на сьогоднішній день, фактично, є однією з опор, на яких тримається вся армія. А саме волонтерство часто грунтується на донатах небайдужих людей, і тому волонтери постійно шукають нові способи заохотити людей докластися до зборів.
Так, 25 лютого у Кропивницькому відбудеться благодійне тренування з функціонального фітнесу. Захід має назву “Обмежено-необмежені”. Мета – зібрати 55 тисяч гривень, які потрібні на ремонт військового автомобіля. Організаторами стали ветеран війни з інвалідністю Денис Скотніков і Олександра Морозова. За планом, благодійне тренування буде тривати одну-півтори години.
Якщо ви хочете долучитися до тренування, одягайте спортивний одяг, беріть з собою 200 грн (це мінімальний благодійний внесок) і приходьте о 12:00 на спортмайданчик на березі річки Інгул біля обласної спортшколи “Надія”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також