На Кіровоградщині оштрафували ресторан, на який постійно скаржились місцеві жителі

Цей ресторан у Кропивницькому систематично порушував вимоги антитютюнового законодавства, тобто відвідувачі там регулярно палили тютюн, хоча це заборонено законодавством.

Оскільки заклад знаходиться в житловому будинку, то табачний дим сильно заважає жителям і вони регулярно скаржаться у відповідні структури.

У 2023 році власника ресторану оштрафували на 3 тисячі гривень за порушення, але це не змінило ситуацію. У 2024 році, реагуючі на скарги громадян, Держспоживслужба знову перевірила заклад і знову виявила порушення. Цього разу штраф складав вже 15 тисяч гривень.

Про це повідомила начальниця управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в області Віра Сухопарова.

“У 2023 році нами здійснено чотири позапланові перевірки за зверненнями громадян. Прийнято постанов на загальну суму 5 тисяч гривень. У 2024 році у одного підприємця відбулися ті ж порушення, що і у минулому. І цей підприємець був притягнутий повторно. Штраф склав вже набагато більше – 15 тисяч гривень”, – зазначила посадовиця.

Віра Сухопарова підкреслила, що Головне управління Держспоживслужби в Кіровоградській області може проводити позапланові перевірки виключно за зверненнями громадян. Тому, якщо вам теж заважають курці у громадських місцях, вам потрібно звернутися зі скаргою у Держспоживслужбу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також