На Кіровоградщині бійці роти «Еней» отримали дрон від колег-поліцейських

Бійці роти «Еней» об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» отримали подяки – за бездоганну службу та особисту мужність, забезпечення захисту прав і свобод громадян, збереження національної безпеки та з нагоди створення спецпідрозділу.

Подяки правоохоронцям вручив керівник поліції області Роман Козьяков, який подякував за сумлінне виконання службового обов’язку, захист держави та українського народу.

Також під час заходу заступник очільника обласної поліції Сергій Котига передав бійцям роти «Еней» дрон. Цей БПЛА був придбаний з ініціативи поліцейських обласного главку за їх власні кошти. Дрон буде використовуватись спецпризначенцями під час виконання службових завдань.

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції «Лють» була сформована з полків спецпризначення “Сафарі” та “Цунамі”, батальйону патрульної поліції особливого призначення “Луганськ-1”. Бійці “Люті” виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках.

Рота спеціальних операцій “Еней” сформувалася з добровольчих батальйонів Національної поліції, які з 2014 року працювали на Донецькому і Луганському напрямку.

“Тут зібрались патріоти, які під час повномасштабного вторгнення об’єдналися в один підрозділ. Вели бої за Бахмут, робили штурмові операції, працювали на оборону. Після закінчення ротації ми розійшлися по своїм підрозділам, після чого нам було запропоновано увійти у склад штурмової бригади “Лють”, де ми продовжили своє існування як рота спеціальних операцій”, – розповідає командир «Енею» з позивним “Стронг”, який родом з м.Кропивницький.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Нацполіція
Читайте також