Кіровоградщина провела в останню путь чотирьох військових

Одразу з двома захисниками України попрощалася сьогодні, 2 березня, Олександрівська громада.

Старший солдат Олег Ульянченко, виконуючи бойове завдання, отримав поранення несумісне з життям. Він помер 20 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Богданівка Донецької області. Поховали Олега на місцевому кладовищі в селищі Олександрівка.

Дмитро Джоган вважався безвісти зниклим під час бойових дій поблизу н.п. Берхівка Бахмутського району Донецької області. Потім була інформація про його полон, але зрештою рідним повідомили про загибель воїна. Церемонія прощання відбулася в селі Розумівка.

У Новомиргородській громаді відбулася церемонія поховання полеглого за Україну захисника Сергія Галети. Штаб-сержант загинув 9 серпня 2023 року на території Запорізької області. Поховано героя в його рідному селі Оситняжка.

Олександрійська громада провела в останню дорогу солдата Миколу Лук’янця. Прощання відбулося біля палацу культури «Світлопільський», а поховали захисника на військовому кладовищі.

Микола народився 2 липня 1991 року в селі Степове (Кіровка), Миколаївської області. Закінчив школу та згодом здобув професію механіка-тракториста в ПТУ № 32. Пройшов строкову службу. У 2014 році був мобілізований, брав участь в бойових діях у зоні АТО. До 2020 року працював різноробочим у військовій частині м. Вознесенська. Потім одружився та переїхав до Олександрії. Із початком повномасштабного вторгнення 26 лютого 2022 року був мобілізований та пішов на фронт захищати рідну землю. Микола Лук’янець загинув у бою 21 лютого на території Лиманського району, Донецької області.

2 березня в громадах оголошено Днем жалоби.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також