Два комунальних приміщення у Кропивницькому планують повернути з приватних рук

У місті Кропивницький міська рада розглядає можливість повернути до комунальної власності два приміщення общою площею 295 квадратних метрів, які раніше були включені до списку об’єктів, підлягаючих приватизації.

Як повідомлено в виданні “Гречка”, проект рішення, який буде розглядатися на сесії, був опублікований на офіційному веб-сайті Кропивницької міської ради.

У документі запропоновано виключити зі списку комунальної власності два нежитлові приміщення. Перше з них має площу 250 квадратних метрів і розташоване за адресою вулиця Соборна, 20. Орендарем цього приміщення є ТОВ “Пронто-Груп”.

Друге приміщення має площу 45,3 квадратних метрів і розташоване за адресою вулиця Попова, 26, корпус 4. Орендарем цього приміщення є ФОП Ширінов Б.Б.О.

У пояснювальній записці до проекту рішення зазначено, що раніше ці приміщення були включені до списку об’єктів, які підлягали приватизації. Проте орендарі не виявили бажання приватизувати ці нежитлові приміщення протягом визначеного періоду.

“Орендар-покупець ТОВ ‘Пронто-Груп’ не виявив бажання приватизувати нежитлове приміщення з 2017 року, а ФОП Ширінов – з 2022 року”, – йдеться у документі.

Крім того, ФОП Ширінов Б.Б.О не відповідає на дзвінки і листи і залишив борг у розмірі 40 500 гривень за оренду.

Таким чином, міська рада пропонує депутатам повернути ці два приміщення до комунальної власності та виключити їх із списку об’єктів, підлягаючих приватизації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також