Якщо хочете вийти заміж вже в цьому році, тоді треба дотримуватись певних правил

Уникайте компромісів

Якщо чоловік постійно виявляє грубість, бреше, не дотримується своїх обіцянок та вчиняє неадекватні дії, відмовтеся від нього без зволікання. Не намагайтеся переконати себе, що він зміниться, або що “привикнеш – полюбиш”. Інше популярне виправдання: “З хорошими хлопцями нудно”. Якщо вам подобається бути приниженою, краще звернутися за допомогою до психолога. Це не повинно бути для вас нормою.

Встановіть критерії

Коли ви обираєте чоловіка для створення родини, важливо мати певні критерії. По-перше, чи маєте ви спільні цінності: сімейні, релігійні, громадські? По-друге, чи відчуваєте ви себе комфортно та безпечно поряд з цим чоловіком? Ви не повинні страждати та підлаштовуватися під нього. Чи відчуваєте ви притягнення одне до одного? Якщо вам здається, що він хороша людина та ідеальний сім’янин, це ще не означає, що вам потрібно одразу йти до шлюбного агентства.

Зробіть список

Не претендуйте на те, що ви вже складали список якостей, якими повинен володіти ваш партнер. Спробуйте бути реалістичними. Чи дійсно впливає це на ваше щастя? Подумайте про реальні якості. Чесний, ввічливий, турботливий, розумний, з яким вам цікаво проводити час кожен день. У кожної жінки своє уявлення про ідеального партнера.

Розслабтеся

Якщо ви постійно розлючені на свого чоловіка, розслабтеся. Ваші звинувачення, претензії та скандали не змінять його. Запам’ятайте: люди не змінюються. Набагато краще задати собі питання: “Чи хочете ви провести своє життя з таким чоловіком, як він є зараз (і він залишиться таким!)?”

Не намагайтеся догоджати

Бажання влаштовувати чоловікові все, як правило, приховує в собі маніпуляцію. Подумайте, чи всі ваші дії щодо нього від чистого серця, чи ви просто хочете щось отримати взамін? Це важливо.

Не дозволяйте гормонам керувати вами

Якщо ви відчуваєте збудження при зустрічі з чоловіком, це ще не означає, що він – ваш ідеальний партнер. Це можуть бути просто ваши гормони. Підходьте до цього з холодним розумом.

Насолоджуйтесь життям

Не занадто фіксуйтеся на полюванні за чоловіками. Це зробить вас надто напруженими. Хто захоче пов’язувати своє життя з такою людиною? Насолоджуйтесь життям і будьте цікавою особистістю, тоді чоловіки самі прийдуть до вас!

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело zhenskiy.kyiv.ua
Читайте також