Топ-7 позитивних серіалів, які відволічуть вас від усіх турбот

Сьогодні, коли новинами стають лише ситуації, що спричиняють стрес, знайти спосіб відпочити та зарядитися позитивними емоціями стає особливо важливим завданням. Серіали відібрані виданням “Всвіті” можуть стати ідеальним варіантом для відволікання та розважання, навіть у найтяжчий чаc

«У кращому світі» (The Good Place, 2016-2020)

Головна героїня, Елеонор, раніше не відзначалася особливою добротою. Після трагічного події вона опиняється у Раю, хоча вважає, що це помилка. Сховавши правду, вона починає працювати над собою, намагаючись зробити світ кращим. Але фінал історії може вас здивувати. Підтримуючи головну сюжетну лінію, серіал пропонує вам не лише глибокий сенс, але й якісний гумор.

«Клініка» (Scrubs, 2001-2010)

Молоді лікарі, що тільки почали свою практику, стикаються з безліччю смішних та несподіваних ситуацій у клініці. Кожен епізод пропонує чітку тему, яка розглядається і вирішується протягом одного вечора. Це легка комедія з мораллю, яка не обмежується тільки професійними моментами лікарів.

«Буває й гірше» (The Middle, 2009-2018)

Сімейна комедія про американську родину зі штату Індіана, яка стикається з повсякденними життєвими проблемами. Кожен персонаж намагається знайти свій шлях у житті, часто зустрічаючи ситуації з гумором, що допомагає відволіктися від повсякденних турбот.

«Теорія Великого Вибуху» (The Big Bang Theory, 2007-2019)

Два геніальних фізика, які не розуміються на відносинах, разом зі своїми друзями створюють веселі історії. Приєднавшись до них гарна дівчина зі сторони, вони вивчають нові аспекти життя.

«Бруклін 9-9» (Brooklyn Nine-Nine, 2013-2021)

Цей серіал про поліцейських відрізняється своїм підходом до теми. Замість зосередження на злочинах, він пропонує глядачеві краще пізнати персонажів та їх відносини.

«Як я зустрів вашу маму» (How I Met Your Mother, 2005-2014)

Заповнений романтикою і гумором, цей серіал розповідає про життя групи друзів у Нью-Йорку.

«Спільнота» (Community, 2009-2015)

Група аутсайдерів в одному коледжі стикається з найрізноманітнішими ситуаціями. Тримає увагу до останньої серії з глибоким гумором та невимушеним стилем.

Ці серіали стануть чудовим способом відволіктися від повсякденних проблем і зарядитися позитивом.

Читайте також