• USD27.4

    EUR31.15

    RUR0.43

Политика

11.08.2015 14:44

У Кіровоградській міській раді створять новий виконавчий орган

imageУ зв'язку з передачею функцій архітектурно-будівельного контролю до органів місцевого самоврядування виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вирішив утворити виконавчий орган Кіровоградської міської ради зі статусом юридичної особи - інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Кіровоградської міської ради.

Повідомляє Рідний Кіровоград.

У штаті інспекції працюватиме 4 особи. 

Дане рішення набуває чинності з 1 вересня 2015 року. Контролюватиме його виконання заступник міського голови Григорій Литвин. 

Згідно з рішенням, Інспекція є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в установах Державного казначейства, поточні рахунки в установах банків, печатку із зображенням Державного герба України і своїм найменуванням, штампи і відповідні бланки, може від свого імені укладати договори та здійснювати інші правочини, може бути позивачем і відповідачем в суді, у тому числі у господарському суді.

Місцезнаходження інспекції: 25022, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 41.

Завдання інспекції: реалізація державної політики з питань державного архітектурно-будівельного контролю в місті Кіровограді; забезпечення формування державної політики з питань, що належать до сфери діяльності інспекції; здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил; виконання дозвільних та реєстраційних функцій у будівництві.

Похожие новости
← Назад
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ все новости