• USD28.2

    EUR33

    RUR0.43

Политика

20.10.2015 21:00

У Кіровограді розміщують агітацію навіть у маршрутках

imageВ Кіровограді деякі кандидати та партії розміщують політичну рекламу в салонах транспортних засобів громадського користування.

Зокрема, в маршрутках розміщено листівки політичної партії «Рідне місто» та кандидата в депутати міської ради Андрія Федорченка (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Інформує прес-служба Громадянської мережі “ОПОРА”, повідомляє Центр.

Так політична реклама партії «Рідне місто» розміщена в маршрутних таксі №8 і 103, а кандидата в депутати Андрія Федорченка – в маршрутних таксі №113.

Голова кіровоградської міської організації партії «Рідне місто» Геннадій Осетров прокоментував представнику ОПОРИ, що дані листівки розміщувались в маршрутних таксі ще в березні 2015 року, як соціальна реклама, і запевнив, що негайно вживе заходів щодо її усунення. З представниками штабу ВО «Батьківщина» зв’язатися не вдалося.

ОПОРА нагадує, що вищезгадані дії – це пряме порушення пункту 6 частини 9 статті 60,ЗУ «Про місцеві вибори»: «забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів».

image

Похожие новости
← Назад
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ все новости